ארכיון חדשות

סוגרים שבוע מאתגר לעולם ולעם ישראל

20.03.2020 15:55

שבוע שבו לראשונה בהיסטוריה, עולם שלם כמעט מסתגר בביתו, עסקים נסגרים, מוסדות חינוך מושבתים, מאות אלפי אנשים יוצאים משוק העבודה ומוטלות מגבלות תנועה על הציבור.

כאשר בתוך הכאוס הזה, מוטל עלינו ליצור שפיות בחיי היום יום ולנסות לתת לציבור שיגרה המאפשרת חיים סבירים ונוחים לקהילה ועל כך תודתי למאיר מנכ"ל המועצה, למנהלים, עינת, אסף, שלמה, אלון, דרורה, עוזי, אוהד, אלירן, יוגב, פיני, בר, צוות מל"ח, המוקד, המתנדבים וכל מי שמסייע לנו להצליח במשימתנו והצלחת ההתמודדות של כל אחד מהעובדים והמנהלים עם פחדי ההדבקות, המשפחה שבבית ולחצי הסביבה.

לאור השינויים מאמש, צוותי הביטחון, הניקיון, התחזוקה וצוותי החירום ימשיכו לעבוד ולתת לכם את המענה המיטבי ולסייע בחיי היום יום ותודתי להם על ביצוע המטלות בתקופה זו למען הקהילה.

אנו מסייעים לבעלי העסקים לשמר גם להם פרנסה ללא סיכונים מיותרים, ומעודדים ביצוע משלוחים לציבור.

מערכת החינוך תמשיך לתת מענה דרך מערכות המיחשוב ותודה לצוותי החינוך והמנהלים על מסירותם למען ילדי הישוב.

יש שאלות רבות שטרם נמצא להם מענה, כגון תשלומי מעון,הגנים, חוגים, מועדון ספורט, סייעות ומטפלות חופשה או חל"ת, עבודת המפעלים בא.ת., המשך הבנייה, סיוע לילדי מערכת הבריאות, אספקות המוצרים מרמי לוי ואחרים וכד'....נשתדל לסיים את המענה כבר בימים הקרובים ונעבירו בצורה מסודרת אליכם.

מעבר להתעסקות בנגיף, יש את הפעילות השוטפת. אמש נחתם הסכם הבוררות עם קדומים ופארק התעשייה בראון, גישור שסוגר תביעות הדדיות ממושכות ויאפשר את התפתחותו באופן נכון יותר ותודה למאיר הר נוי על ההובלה ולג'וש על המהפך במקום. ולדוידי וחננאל על השותפות במטרה האמיתית.
סגרנו השבוע את התקציב להשלמת האספלט בין ביה"ס ברקאי לכיכר הסקסופון וננסה לנצל על החופשה המאולצת ללא הסעות תלמידים עמ לסיימה למען כלל הציבור.

4 מתחמי הבנייה הנוספים הכוללים גם את המרכז המסחרי בנווה מתקדמים ובס"ד נראה את פרסומם בקרוב.

לקראת כניסת השבת, נאחל החלמה מהירה ושלמה לאלי ביר נשיא ארגון הצלה שתמיד נרתם לסייע לזולת וכעת הזולת מתבקש להתפלל להחלמתו.
נאחל בריאות והמשך עשייה נכונה ומוצלחת של צוותי הבריאות, מד"א ומתנדבי מד"א ושאר ארגוני ההצלה.

בואו יחד, נשמור על עצמנו, על משפחתנו, נפעל לפי הכללים המתבקשים ונעבור את התקופה הזו בבריאות טובה ובשלום.

שלכם תמיד ושבת שלום

יגאל להב,
ראש המועצה