חרבות ברזל, עדכון מספר 5 (8.10.23, 10:00)

תושבים יקרים בוקר טוב ושבוע טוב, לאור המשך ההכרזה על מצב מלחמה בישראל, להלן מספר עדכונים:

 

אבטחת היישוב:

הלילה הפעלנו תגבורים בנקודות רגישות ביישוב ותצפיות בשטח ובכל המצלמות ההיקפיות באמצעות חיילי הגמ"ר, מילואים, נוער ומתנדבים מהיישוב ותודתנו למתנדבים הנפלאים שלנו.

המתווה עבר בצורה מצוינת ויימשך כך בימים הקרובים גם בשעות היום.

מי שמעוניין להתנדב לאבטחת היישוב נא לעדכן את המוקד.

 

התנדבות:

ישנם תחומי התנדבות נוספים כגון: סיוע במזון לכוחות הביטחון, הפעלות לילדים, הסעות, ליוויים בכביש 55 ועוד- להתנדבות בתחומים אלה היכנסו לקישור והירשמו: https://karneishomron.co.il/duplicated-1696689816/

 

ניקיון היישוב:

פחי האשפה ביישוב פונו על ידי עובדי המועצה תושבי הישוב- ואנחנו מבקשים את עזרתכם להחזרת הפחים האישיים למקומם וכן בהיעדר עובדי הניקיון והגינון, לסייע בניקיון היישוב וסביבת המגורים שלכם.

פינוי גזם התקיים היום בכוח מצומצם מאוד- אנחנו מבקשים לא להוציא גזם בימים הקרובים, אם אין ברירה להניח במתחמי הגזם ולא ברחובות היישוב.

 

פעילויות לילדים:

אנחנו פועלים על מנת לפתוח היום את החוגים בהתאם להנחיות פיקוד העורף ואנו פועלים לפתיחת הג'ימבורי במתווה על פי ההנחיות (קיים מקלט סמוך).

על מנת להעביר את המידע באופן נכון ולענות לשאלותיכם, אנו נשתדל לערוך כל יום 2 מפגשי שיח דיגיטליים עימכם.

היום בשעה 14:00 נקיים שידור עם השירות הפסיכולוגי החינוכי על מנת לסייע לכם ולתת כלים להתמודדות עם חששות הילדים וחשיפה לתכנים קשים (תצא הודעה עם הקישור לזום).

אנו נעדכן לגבי כל פעילות ילדים שתתאפשר בהודעה נוספת.

לקראת 21:00 שיח פתוח ועדכונים עם ראש המועצה לסיכום היום.

המחלקה לשירותים חברתיים פתוחה לסיוע  למשפחות עם צרכים מיוחדים, אזרחים ותיקים ונשות/ אמהות מגויסים. ניתן לפנות למזכירות המחלקה 09-7940300 או למוקד העירוני.

 

אנו מודים לכם על לקיחת האחריות, על הסיוע וההירתמות למען הישוב והקהילה שלנו.

 

נמשיך לעדכן,

יגאל להב , מנהלי ועובדי המועצה מקומית קרני שומרון