דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

יגאל להב
יגאל להב
ראש המועצה
מאיר ארונוביץ
מנכ"ל המועצה
דפנה דובב
עוזרת ראש המועצה, דוברות ויחסי ציבור
שלי צפתי
מזכירת לשכה
גל חוג'ה
פרסום ודיגיטציה
איריס בריטשטיין
רכזת פרויקטים

מרכז שירות לתושב

פקס מרכז שירות לתושב: 097940347

אלה מיאייב
נציגת גביה ואחראית תשלומי ארנונה
מירי הרשקוביץ
נציגת גביה ואחראית תשלומי חינוך

מבקרת המועצה

הילה כהן
מבקרת המועצה

פניות ציבור

הילה כהן
מנהלת פניות הציבור

מחלקת החינוך

אוהד זימרן
מנהל המחלקה
מעיין מנשה
מזכירת המחלקה
איתן אדלר
מנהל מדור הסעות
שני הלל
רכזת הסעות
אביבה דגן
מנהלת מדור גני ילדים
רונית שמעוני
קצינת ביקור סדיר: רימון, ישיבה, חצ"ב, תיכונים כפ"ס. אישור לימודי חוץ
אביגיל במברגר
קצינת ביקור סדיר: משואה, לפידים, ברקאי, להב"ה, מועדוניות משפחתיות
דורית גאדג'
מנהלת מדור מעונות

מעונות יום

מעון אלוני שילה

מעון גינות שומרון

מעון קרני שומרון

מעון קרני שומרון

בתי ספר יסודיים

רותי רוזנטל
מנהלת בית ספר רימו"ן – בית חינוך יסודי ממלכתי
מלכה אסנת שירזי
מנהלת בית ספר לפידים
בית ספר משואה
בית הספר משואה – בית ספר ממ"ד תורני ד'-ו'
הרב אריאל בשן
מנהל בית ספר ברקאי

בתי ספר על יסודיים

הרב ינקי מייטליס
מנהל ישיבת בני עקיבא השומרון

מוסדות גבוהים

מר אלי כהן
מנהל ישיבת ההסדר קרני שומרון
הרב שי גרין
ראש מדרשת שיל"ת לבנות ונשים

מרכז מפתח

רבקה אילוביץ'
מנהלת המחלקה
משרד מפתח
משרד מפתח

מחלקת הביטחון

עוזי סולומון
קב"ט המועצה
רבש"צ
רבש"צ
קרין מדמון
קב"ט מוס"ח

השיטור הקהילתי

איציק מור יוסף
שוטר קהילתי

המחלקה לשירותים חברתיים

עינת שמש
מנהלת המחלקת לשירותים חברתיים
שרה ויינשטיין
רכזת התנדבות וקהילה תומכת
מיכל הלוי
עו"ס צרכים מיוחדים
אביגיל קרייטר
עו"ס נוער, צעירים והתמכרויות
נעה זילברמן
עו"ס משפחות, אזרחים וותיקים וילדים בסיכון
מיכל מיסן
עו"ס התמכרויות מבוגרים ותכנית ראשית לגיל הרך
אליה אדלר
עו"ס אזרחים ותיקים וסדרי דין
דיקלה כהן
עו"ס שירות לגעת בחיים ומנהלת מרכז תעסוקה
ליאורה גוטמן
מדריכה, ראש צוות ומטפלת רגשית לנוער
אביב דרשן
עו"ס משפחה ותכנית ראשית לגיל הרך
יאסו וסיהון
מאתר נוער
אירית סער
מנהלת מרכז מנגינ"ה
סתיו גואטה
עו"ס מרכז תעסוקה
קרן הילה דר
עו"ס ילדים בסיכון ומועדוניות
רעיה בולוויק
עו"ס בית חם לנערה ותוכנית יתד לצעירים

אגף שפ"ע, פיקוח ווטרינריה

שלמה וקיל
מנהל האגף
הודיה אהרונוב
מזכירת האגף ,פיקוח, רישוי עסקים ווטרינריה
צבי פרל
פקח המועצה ומנהל רישוי עסקים
שני אבן
וטרינרית המועצה

מועצה דתית

הרב יוגב פרג
ראש המועצה הדתית
בטי סממה
מזכירה
חן ברא"ז
רישום נישואין

החברה הכלכלית

פיני דנינו
מנכ"ל
רחלי עובד
מזכירה
יעלה קונס
אחראית פרויקטים ומכרזים
שרה לוי
הנהלת חשבונות
ישראל ימין
אחראי גינון
דוד סויסה
מנהל פרויקטים
הדס נגר
מנהלת מחלקת ניקיון
מיכאל לברן
מהנדס החברה

הנדסה

אדר' אלון גינדיס
מהנדס המועצה
ייטב גוזלן
סגן מהנדס ומפקח בניה
יפה בשארי
רישוי ובניה
אולגה פולובצ'נקו
בודקת תכניות
אלכס שיק
פקח בניה

תאגיד מים וביוב

גזברות וחשבונות

אסף אפרים
גזבר המועצה
נוי וקיל
מזכירת גזבר
איריס שדמי
מנהלת חשבונות בכירה
ענת אלחיני
מנהלת חשבונות
אופירה אהרוני
מתפעלת פרוייקטים

משאבי אנוש

חבצלת סביר
מנהלת משאבי אנוש
אורית אברג'ל
חשבת שכר
דברת מסמי
רכזת משאבי אנוש

מחשוב ומערכות מידע

בר ניקול
מנהל מחשוב, מערכות מידע ותקשורת

המחלקה לביטחון קהילתי

דרורה אורן
מנהלת המחלקה

נוער קרני שומרון

רווית כהן
מנהלת הנוער
שגב קאופמן
רכזת נוער שכונת גינות שומרון
עמיעד שרייבר
רכז נוער שכונת קרני שומרון
גיא גולדברג
ראש השבט - שבט אמירים – הצופים
אוריה ארנרייך
קומונרית - בני עקיבא גינות שומרון
שירה שחל
קומונרית - בני עקיבא קרני שומרון
שירה אביב
קומונרית - בני עקיבא נווה מנחם
הדס יהודאי
קומונרית - בני עקיבא אלוני שילה
יהודה ימיני
רכז ווליום
אלירז אברהם
רכזת מעורבות חברתית